Anasayfa > Kilis Yerinde Halı Yıkama

Kilis Yerinde Yıkama

Neredeyse herkesin evinde olan ‘halılar’ gün boyunca evimizdeki çoğu tozu ve kiri üzerine toplar.

Halılarınızı haftada en az 2 defa süpürmüyor sadece yüzeydeki tozu alıyorsanız üzgünüm ama halınızda toz ve kir tam anlamıyla gitmediği gibi çoğunlukla ev ortamında bulunan, sıcağı ve nemi seven akar olarak adlandırılan mikroplar da ürer.

İnsanların deri döküntüsünden beslenen bu akarlar insanlarda alerjiye sebebiyet gösterebilir. Bu nedenle kullanıma göre halınızı 4-6 ayda bir yıkatmanız gerekir.

Akarları tamamen ortadan kaldırmak mümkün olmasa da minimum seviyeye indirilebilir. Kilis’in; Elbeyli, Musabeyli ve Polateli ilçelerinde hizmet veren Mr.Kleen ekibi size bu konuda da yardımcı olmaktan zevk duyar.

Yıkama aşamamızda ilk olarak güçlü vakum makinesi ile halı tozdan arındırılır. Halınıza uygun, halı yıkama şampuanı seçilerek ıslatılmış halıya şampuan uygulanır. Ardından iyice fırçalanarak, halı makine ile çekilir ve durulama işlemi yapılır.

Yıkandıktan sonra kuruyan halılar ferah bi kokudan geçer ardından paketlenerek sahibine ulaşır.

İletişim

Bize söylemek istediğin bir şey mi var?

Halıların üzerinde zaman içerisinde bakteri ve toz kalıntıları oluşur. Bu bakteri ve kalıntılar evde yapılan işlemlerle ve profesyonel olmayan yıkama firmalarının uyguladığı yıkama işlemi ile temizlenmez. Dezenfeksiyon ve toz alma işlemi gerekir.

Firmamızda halılar yıkanmadan önce leke kontrolünden geçer ve sonra toz alma işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem esnasında özel tasarlanmış makine ile halı, yüksek çırpma ve titreşime tabi tutulur.

Otomatik makinemizdeki şu sırayla; yumuşatma, ultraviole ışın, ozonla hazırlanan solüsyonla derinlemesine yıkamaişleminden geçer.

Halılarınız tam otomatik makinede yıkandıktan sonra asansörle taşınarak hijyenik bir ortamda kurumaya bırakılır. Kuruma işleminden sonra kontrolü yapılan halı paketlenir ve müşteriye servis edilir.

Diğer hizmetlerimiz