Anasayfa > Karabük Yatak Yıkama

Karabük Yatak Yıkama

Genel olarak evlerimizde sayısızca toz ve bakteriler vardır, özellikle de her kumaş türünde yaşayabilen bakteriler için eşya temizliğine son derece dikkat etmek gerekir.

(Örneğin; mobilya,halı, yatak,yastık, kalın perde ,yorgan vb. Toz tutabilecek eşyalar)

Halılar 4-6 ayda bi yıkanması gerekirken yatakları  yılda 1 defa yıkatmak yeterli olacaktır.

Elbetteki bahsettiğimiz yıldan yıla temizlik değil, yılda bir defa işinde uzman birileri tarafından yıkanmalı  geri kalan zamanlarda ise kendiniz düzenli olarak yatağınızı temizlemelisiniz.

Yanlış anlaşılmasın çarşaf değiştirmek yatak temizliği değildir. Çarşafları değiştirmemiz gerektiği gibi yatak bakımına da dikkat etmemizde fayda var. Çünkü yatağımız ter, ölü deri, kir gibi kalıntılar barındırır. Hijyen açısından da önemli olan bi durumdur ve sağlıklı değildir.

Eğer Siz de bu durumdan rahatsız ve artık hijyenik bir uyku istiyorsanız, Karabük’ün; Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu, Yenice ilçelerinde hizmet sunan firmamız Mr.kleen’i seçerek doğru kararı verebilir ve memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişim

Bize söylemek istediğin bir şey mi var?

Halıların üzerinde zaman içerisinde bakteri ve toz kalıntıları oluşur. Bu bakteri ve kalıntılar evde yapılan işlemlerle ve profesyonel olmayan yıkama firmalarının uyguladığı yıkama işlemi ile temizlenmez. Dezenfeksiyon ve toz alma işlemi gerekir.

Firmamızda halılar yıkanmadan önce leke kontrolünden geçer ve sonra toz alma işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem esnasında özel tasarlanmış makine ile halı, yüksek çırpma ve titreşime tabi tutulur.

Otomatik makinemizdeki şu sırayla; yumuşatma, ultraviole ışın, ozonla hazırlanan solüsyonla derinlemesine yıkamaişleminden geçer.

Halılarınız tam otomatik makinede yıkandıktan sonra asansörle taşınarak hijyenik bir ortamda kurumaya bırakılır. Kuruma işleminden sonra kontrolü yapılan halı paketlenir ve müşteriye servis edilir.

Diğer hizmetlerimiz