Anasayfa > Bitlis Araç Koltuk Yıkama

Bitlis Araç Koltuk Yıkama

Evimizden sonra en çok zaman geçirdiğimiz yer olan arabalar, aynı evlerimizdeki koltuklar gibi zamanla kirlenir.

Fakat bu kirlenme yüzeysel bir kirlenme değildir, koltuğun üzerine bir şey dökülmesi ve silinmesi ardından kir kumaşın altına geçer.
Her ne kadar temiz gözüküyor olsa da arabanız tam bir bakteri yuvası olabilir.

Düzenli olarak elektrikli süpürge ile çekerek elbette minimuma indirilebilir fakat sıfıra indirilemez.İşinde uzman birileri tarafından yapılmasının sebebi ise araç koltuklarının yıkama aşamalarıdır.

Normal deterjanlar araç koltuğu yıkamada yeterli olmayacaktır bu yüzden kaliteli antibakteriyel şampuanlar kullanılır. Ayrıca emiş gücü yüksek vakum makineleri de gereklidir. Ama hiç merak etmenize gerek yok, Biz bunları sizin yerinize yapmak için buradayız.

Eğer araçlarınızı güvenli ellere teslim etmek istiyorsanız, Bitlis’in; Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki ve Tatvan ilçelerinde hizmet veren Mr.kleen’ i seçerek memnun kalabilirsiniz.

İletişim

Bize söylemek istediğin bir şey mi var?

Halıların üzerinde zaman içerisinde bakteri ve toz kalıntıları oluşur. Bu bakteri ve kalıntılar evde yapılan işlemlerle ve profesyonel olmayan yıkama firmalarının uyguladığı yıkama işlemi ile temizlenmez. Dezenfeksiyon ve toz alma işlemi gerekir.

Firmamızda halılar yıkanmadan önce leke kontrolünden geçer ve sonra toz alma işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem esnasında özel tasarlanmış makine ile halı, yüksek çırpma ve titreşime tabi tutulur.

Otomatik makinemizdeki şu sırayla; yumuşatma, ultraviole ışın, ozonla hazırlanan solüsyonla derinlemesine yıkamaişleminden geçer.

Halılarınız tam otomatik makinede yıkandıktan sonra asansörle taşınarak hijyenik bir ortamda kurumaya bırakılır. Kuruma işleminden sonra kontrolü yapılan halı paketlenir ve müşteriye servis edilir.

Diğer hizmetlerimiz